stat4u

Grafika na szkle

Szkło kuchenne ,które oferujemy, wykonane jest techniką szkła laminowanego. Ma ono tę zaletę, że jest odporne na uderzenia mechaniczne i odporne na czynniki termiczne. Dlatego panele te nie popękają pod wpływem wysokiej temperatury i mogą być montowane obok wszelkiego rodzaju kuchenek, piecyków. Jeśli nawet dojdzie do stłuczenia to panel nie rozpadnie się  i nikogo nie pokaleczy. Co prawda może popękać, ale pozostanie w całości.

Panele kuchenne, które oferujemy mogą być wykonane dwoma technikami

- ekonomiczna, w której  na tylną stronę szyby naklejana jest specjalna folia z wydrukowaną grafiką. Technika ta dedykowana jest w szczególności tam gdzie panel szklany jest klejony do podłoża (kuchnia łazienka, drzwi szafy)                                                                                      - wzmocniona, gdzie są dwie sklejone szyby, pomiędzy które jest włożona specjalna folia z nadrukowaną grafiką(zdjęciem). 

 

  Dla osób, które pragną kompleksowo zmienić wygląd swojej kuchni proponujemy zakup folii do oklejenia mebli i sprzętu AGD tak aby niebanalnie komponowały się w całość. Możemy też dla Państwa wykonać żądany nadruk na folii i zabezpieczyć go laminatem Ten sposób szczególnie polecamy tym osobom, które zainteresowane są zmianą wyglądu swojej kuchni bez angażowania dużych środków finansowych. W swojej ofercie polecamy Państwu folie kolorowe renomowanych firmy Oracal